Doma hned dvakrát!Ve čtvrtek od 17:00 přivítáme na Hale Sareza tým Benátek.V neděli nás čeká derby proti Beskydům, opět od 17:00!
Přijďte nás podpořit!Těšíme se na vás!
PER TO TAM!!!
Tagy: